فروشگاه جامع مقالات و پروژه های دانشگاهی تمام رشته ها

محبوبترین محصولات

نرم افزارآفلاین وفارسی کتابخانه ی دیجیتالی و پروژه ای تمامی رشته ها دهها پرسشنامه جدید روانشناسی در قالب آفیس word در فروشگاه به روز پروژه قرار گرفت اولین فروشگاه مجازی ایران از رویا تا واقعیت با همه نوع محصول

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه جدیدددددددددددددددددد باسلام. آمدیم بار دیگر برای نخستین بار. خبر خوشی برای شما عزیزان داریم. نرم افزارآفلاین مقالات چندین رشته و شاخه مهم با صدها عنوان و هزاران صفحه مختص هر رشته. دوستان عزیز بلاخره نرم افزارهای دیجیتالی رشته های پزشکی.مذهبی.تاریخ.سیاسی.عمومی.ضرب المثل.جغرافیای شهری.ادبیات.کامپیوتر و غیره آماده شده به زودی نرم افزارکتابخانه دیجیتالی هر رشته در فروشگاه بصورت جداگانه قرار خواهد گرقت. دوستان شاید منظورمان را متوجه نشوید. عزیزان مقالات و پروژه های رشته ذکر شده را در نرم افزارآفلاینی قرار داده ایم که با بازکردن نرم افزار به فهرست مطالب هر رشته دسترسی خواهید داشت و در بین فهرست به عنوان و مقالاتی که دنبالشان هستید.این نرم افزارهای کتابی داری صدها موضوع و هزاران صفحه مقاله در قالب PDF و حتی WORD درباره شاخه خودشان میباشد. دوستان عزیز تاکید میکنیم فقط یکی از این مقالات اگر بخواهید از اینترنت کامل بخرید بالای 10 هزار تومن آن هم به سختی در دسترس خواهد بود. ولی در این نرم افزارها صدها مقاله و پروژه گنجانده شده است و به راحتی میتوانید اول موضوع مورد نظرتان را از فهرست مطالب نرم افزار انتخاب کرده و بعد به صفحات موضوع مورد نظر یا همون مقاله تون دسترسی داشته باشید و اگر تمایل به برداشتن متن یا همان کپی کردن داشتید براحتی میتوانید متن را کپی نموده و برای خودم پروژه.پایان نامه.سیمینار.پروپوزال و هر نوع فعالیت دیگه درست کنید. گفتنی دوستانی که مایل به دریافت جداگانه مثلا یک موضوع هستن میتوانند از طرق لینک ارتباط با در فروشگاه. پروژه مورد نظر از ما خاسته و در کمترین زمان یک پروژه مدنظر خودتان برایتان ایمیل گردد. حالا خودتان تصمیم بگیرید فقط یک پروژه مثلا با موضوع سرطان در پزشکی یخواهید یا تمام مقالات ر زمینه سرطان و به ویژه کل مقالات پزشکی. به هر حال تصمیم با خودتان هست. از امروز به ترتیب این نرم افزارها در فروشگاه قرار خواهد گرفت.

نخستین آرشیو بینظیرمجموعه بیانات جامع و کامل صدها مقاله ای آیت الله حسن زاده آملی

نخستین آرشیو بینظیرمجموعه بیانات جامع  و کامل صدها مقاله ای آیت الله حسن زاده آملی

دوستان عزیز خبر خوش برایتان داریم  برای نخستین بار و اولین بار بعد ماهها تلاش و کار در خدمات دانشجویی فروشگاه به روز پروژه بر آن شدیم تا آرشیو کامل و جامع بینظیر سخنان و بیانات  حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده  را برای شما عزیزان تهیه نماییم. این مجموعه مقداری در قالب pdf بوده  مقداری در قالب آفیس word و هزاران صفحه میباشد. به دلیل اطاله مطلب از آوردن جزئیات تمامی محصول صرفنظر میکنیم ولی در این محصول به موارد و بیاناتی چون : انسان کامل ا دیدگاه نهج البلاغه ، انسان از دیدگاه قرآن، مناسک حج، نهج ولا،وحدت، مجموعه ی عظیم و هزاران صفحه ای شرح مراتب طهارت از تجرد ادراک و خواصانسانی گرفته تا شرح کامل تمامی قوه های انسانی و سرانجام نفس حیوانی .نباتی. و خیلی موارد دیگه پرداخته شده است..و همینطور شرح کامل مراتب طهارت در مقاله های آفیس ورد. نظیر این محصول تا کنون حتی دیده نشده است و برا اولین بار در فروشگاه به روز پروژه ارhئه میشود.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 300,000 ریال
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
hasan-zadeh_376845_1413.zip9.3 MB

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

تا چه اندازه پروژه و محصولات این فروشگاه را به روز میدانید و می پسندید؟