فروشگاه جامع مقالات و پروژه های دانشگاهی تمام رشته ها

محبوبترین محصولات

نرم افزارآفلاین وفارسی کتابخانه ی دیجیتالی و پروژه ای تمامی رشته ها دهها پرسشنامه جدید روانشناسی در قالب آفیس word در فروشگاه به روز پروژه قرار گرفت اولین فروشگاه مجازی ایران از رویا تا واقعیت با همه نوع محصول

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه جدیدددددددددددددددددد باسلام. آمدیم بار دیگر برای نخستین بار. خبر خوشی برای شما عزیزان داریم. نرم افزارآفلاین مقالات چندین رشته و شاخه مهم با صدها عنوان و هزاران صفحه مختص هر رشته. دوستان عزیز بلاخره نرم افزارهای دیجیتالی رشته های پزشکی.مذهبی.تاریخ.سیاسی.عمومی.ضرب المثل.جغرافیای شهری.ادبیات.کامپیوتر و غیره آماده شده به زودی نرم افزارکتابخانه دیجیتالی هر رشته در فروشگاه بصورت جداگانه قرار خواهد گرقت. دوستان شاید منظورمان را متوجه نشوید. عزیزان مقالات و پروژه های رشته ذکر شده را در نرم افزارآفلاینی قرار داده ایم که با بازکردن نرم افزار به فهرست مطالب هر رشته دسترسی خواهید داشت و در بین فهرست به عنوان و مقالاتی که دنبالشان هستید.این نرم افزارهای کتابی داری صدها موضوع و هزاران صفحه مقاله در قالب PDF و حتی WORD درباره شاخه خودشان میباشد. دوستان عزیز تاکید میکنیم فقط یکی از این مقالات اگر بخواهید از اینترنت کامل بخرید بالای 10 هزار تومن آن هم به سختی در دسترس خواهد بود. ولی در این نرم افزارها صدها مقاله و پروژه گنجانده شده است و به راحتی میتوانید اول موضوع مورد نظرتان را از فهرست مطالب نرم افزار انتخاب کرده و بعد به صفحات موضوع مورد نظر یا همون مقاله تون دسترسی داشته باشید و اگر تمایل به برداشتن متن یا همان کپی کردن داشتید براحتی میتوانید متن را کپی نموده و برای خودم پروژه.پایان نامه.سیمینار.پروپوزال و هر نوع فعالیت دیگه درست کنید. گفتنی دوستانی که مایل به دریافت جداگانه مثلا یک موضوع هستن میتوانند از طرق لینک ارتباط با در فروشگاه. پروژه مورد نظر از ما خاسته و در کمترین زمان یک پروژه مدنظر خودتان برایتان ایمیل گردد. حالا خودتان تصمیم بگیرید فقط یک پروژه مثلا با موضوع سرطان در پزشکی یخواهید یا تمام مقالات ر زمینه سرطان و به ویژه کل مقالات پزشکی. به هر حال تصمیم با خودتان هست. از امروز به ترتیب این نرم افزارها در فروشگاه قرار خواهد گرفت.

شرايط لازم و نکات کلیدی برای دريافت مدرك CCNA

شرايط لازم و نکات کلیدی برای دريافت مدرك CCNA

این مجموعه نیز یکی از برترین و بینظیر ترین پروژهای سایت های مجازی در زمینه سیستم های شبکه ای میباشد. در این پروژه که در قالب آفیس WORD در مجموع 95 صفحه میباشد به تشریح و بررسی شرايط لازم و نکات کلیدی برای دريافت مدرك CCNA میباشد. در این پروژه علاوه بر نکات کلیدی و شرایط لازم به تمامی موارد دیگه درباره سیستم شبکه CCNA در سطح بین المللی پرداخته شده است. خرید این محصول شگرف و کم نظیر به همه دوستان توصیه میکنیم.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
barname-rizi-va-tarahi-shabake_333587_9490.zip242k

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

تا چه اندازه پروژه و محصولات این فروشگاه را به روز میدانید و می پسندید؟